O mnie /

Dietetyk

Maja Lewandowska

WYKSZTAŁCENIE

Jestem absolwentką medycznego oddziału Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie uzyskałam tytuł magistra Dietetyki.

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę żywieniową uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach u najwybitniejszych przedstawicieli mojej dziedziny.

Moją specjalizacją jest komponowanie jadłospisów służących odchudzaniu osobom zdrowym ale także cierpiącym na Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność, cukrzycę typu II, hiperlipidemię czy zespół policystycznych jajników.

 

Moim największym dotychczasowym sukcesem jest zdobycie II miejsca w Plebiscycie na Dietetyka Roku 2017

– tytuł ten uzyskałam dzięki swoim Klientom i przyjaciołom:) 

 

PRYWATNIE

Ponieważ od zawsze fascynowała mnie fizjologia człowieka, a do tego jak każda kobieta kocham jeść, przeglądając kierunki studiów na polskich uczelniach wyższych wybór padł na dietetykę 🙂

Dzisiaj nie zamieniłabym tego zawodu na żaden inny. Codziennie poznaję niesamowitych ludzi, każdy z nich przychodzi do mnie z inną historią, każdy ma inne potrzeby i marzenia. Znaczna część moich byłych Klientów to obecnie moi serdeczni przyjaciele. Praca w zawodzie dietetyka przynosi też wiele satysfakcji. Gdy z biegiem czasu obserwuję, jak wprowadzone przeze mnie zmiany stają się codziennymi nawykami moich podopiecznych, przynoszącymi wymierne efekty – radość jest ogromna 🙂

MOJE PASJE

 

Jako, że mój narzeczony jest zagorzałym fanem piłki nożnej, chcąc nie chcąc, też się nim stałam 🙂

 

 

Rodzice w dzieciństwie zaszczepili we mnie miłość do gór, która płonie do dziś 🙂

 

 

… niezależnie od pory roku 🙂 <3 

 

 

Uwielbiam wyprawy rowerowe, po których bezkarnie obżeram się arbuzami 🙂

 

Ostatnio do listy moich pasji dołączyły także narty 🙂

 

 

A na koniec trochę banalnie ale jakże szczerze – podróżowanie 🙂

 

 

 

 

 

 

Dietetyk

Maja Lewandowska

Jestem absolwentką medycznego oddziału Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie uzyskałam tytuł magistra Dietetyki.

Znajdź mnie

- Instagram -